Cutit pentru vagon amestec furaje Agm 70-128
Cutite pentru malaxor de furaje
Furtunul cu diametru interior de 152,4 mm (6 inci), echipat cu racorduri rapide de tip Storz A și având o lungime de 15 metri, este o alegere excelentă pentru aplicații care necesită transportul rapid și sigur al unor cantități mari de apă. Acest model, produs de Kramp, este ideal pentru utilizare în domenii precum protecția civilă, intervenții de urgență, irigații agricole, alimentare cu apă în șantiere sau golirea/umplerea rezervoarelor industriale.
Construcția acestui furtun se bazează pe un material interior de tip elastomer termoplastic pe bază de poliester (TPE), care oferă o excelentă rezistență la presiune, abraziune și variații de temperatură. Datorită structurii sale flexibile și a capacității de a fi rulat plat, furtunul este ușor de manipulat, transportat și depozitat, chiar și la dimensiuni mari.
Cu un diametru interior generos de 152,4 mm, acest furtun permite un debit extrem de ridicat, fiind potrivit pentru aplicații unde eficiența și viteza de transfer al apei sunt critice. Sistemul de cuplaj rapid Storz A permite conectarea fermă și rapidă la alte furtunuri sau echipamente, reducând timpul de intervenție și asigurând etanșeitatea în condiții de presiune.
Cutite pentru malaxor de furaje
Cutite pentru malaxor de furaje